Wazony z okazji dnia mamy – to temat kolejnych zajęć klubowych . Uczestnicy przygotowywali stanowisko pracy , materiały i narzędzia, następnie uczyli się malowania metodą ombre przy użyciu gąbek . W ten sposób powstały wazony, które następnie ozdobiliśmy wstążkami i koronką oraz ozdobne słoiki np. na cukierki czy herbatę.
W kolejnej części zajęć przygotowaliśmy żelowe serca oraz obraz metodą wydrapywania.








