Zdrowe odżywianie- takim tematem rozpoczęliśmy zajęcia klubowe.
Wspólnie przeanalizowaliśmy piramidę żywienia, rozmawialiśmy o znaczeniu aktywności fizycznej w naszym życiu oraz o tym jak powinien wyglądać „zdrowy talerz”. Zajęcia o zdrowym odżywianiu zakończyliśmy quizem o zdrowym stylu życia. W drugiej części zajęć rozpoczęliśmy pracę nad szklanymi lampionami dekorowanymi sznurkiem i kwiatami.





