28.05.2026 skorzystaliśmy z zaproszenia Koła teatralnego „Na opak”. Spektakl „Akademia pana Kleksa” bardzo nam się podobał, piosenki i wiersze przeniosły nas w magiczny świat bajek. Dziękujemy uczniom i wolontariuszom Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku Wlkp.
























