Nasi uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych „W krainie snów”.![]()
Serdecznie dziękujemy za miłe słowa![]()
Gratulując naszym uczestnikom i zachęcając do dalszych starań i udziału w konkursach wręczyliśmy im przygotowane przez WTZ upominki![]()
![]()















